• WYDŁUŻONY SEZON wyjazdów nad polskie morze od 26-04-2019 do 28-09-2019
  • Rezerwacja i zakup biletów nad polskie morze od 01-03-2019

Rozkład jazdy » Wałbrzych

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019 kurs Wieczór
od 20.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
5:50 23:00 WAŁBRZYCH, ul. Wrocławska (Lotos) 20:33 3:33
5:55 23:05 ŚWIEBODZICE, ul.Wałbrzyska (Termet) 20:28 3:28
6:10 23:20 STRZEGOM, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 20:14 3:14
6:30 23:40 JAWOR, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 19:54 2:54
6:55 0:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 19:34 2:34
7:20 0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 19:11 2:11
7:36 0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 18:53 1:53
8:20 1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 18:07 1:07
9:00 2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 17:30 0:30
10:30 3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 16:00 23:00
12:50 6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 13:37 20:37
13:00 6;10 WISEŁKA 13:24 20:24
13:12 6:22 MIĘDZYWODZIE 13:10 20:10
13:20 6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 13:00 20:00
13:25 6:35 DZIWNÓWEK 12:54 19:54
13:31 6:41 ŁUKĘCIN 12:48 19:48
13:37 6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 12:42 19:42
13:42 6:52 PUSTKOWO 12:25 19:25
13:45 6:55 TRZĘSACZ 12:22 19:22
13:48 6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 12:18 19:18
13:55 7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 12:10 19:10
14:00 7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 12:05 19:05
14:27 7:37 MRZEŻYNO 11:35 18:35
14:32 7:42 ROGOWO 11:32 18:32
14:37 7:47 DŹWIRZYNO 11:24 18:24
14:46 7:56 GRZYBOWO 11:15 18:15
14:56 8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 11:04 18:04
15:11 8:21 SIANOŻĘTY 10:49 17:49
15:16 8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 10:44 17:44
15:42 8:52 SARBINOWO (pętla) 10:19 17:19
15:48 8:58 CHŁOPY 10:15 17:15
15:55 9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 10:02 17:02
15:59 9:09 UNIEŚCIE 10:00 17:00

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019 kurs Wieczór
od 20.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Kursuje od 07.06.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
17:35 WAŁBRZYCH, ul. Wrocławska (Lotos) 5:30
17:40 ŚWIEBODZICE, ul.Wałbrzyska (Termet) 5:25
18:15 ŚWIDNICA, D.A. ul. Kolejowa 5:10
19:30 WROCŁAW, D.A. ul. Sucha 4:15
20:10 TRZEBNICA, ul. Ks Bochenka (Bank Zachodni) 3:35
20:40 MILICZ, D.A. ul. Dworcowa 3:05
21:25 KROTOSZYN, D.A. ul. Fabryczna 2:20
21:55 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, D.A. 1:50
22:25 KALISZ, D.A. ul. Podmiejska 1:20
23:50 KONIN, D.A. ul. Grunwaldzka 0:25
1:15 INOWROCŁAW, D.A. pl. Kopernika / ul. Dworcowa 22:50
2:15 BYDGOSZCZ, D.A. ul. Jagielońska 21:50
4:45 GDAŃSK, D.A. ul. 3-Maja 19:20
5:05 SOPOT, ul. Bohaterów Monte Casino 18:53
5:30 GDYNIA, D.A. ul. Konstytucji 18:38
6:10 PUCK, D.A. ul. Dworcowa 17:51
6:25 WŁADYSŁAWOWO, D.A. ul. Towarowa 17:23
6:28 CETNIEWO 17:15
6:31 CHŁAPOWO 17:12
6:36 ROZEWIE, Jednostka Wojskowa 17:07
6:38 LISI JAR 17:05
6:41 JASTRZĘBIA GÓRA 17:02
6:46 OSTROWO, Plażowa 16:55
6:51 KARWIA, ul. Wojska Polskiego 16:50
6:53 KARWIA, ul. Kopernika 16:47
7:01 KROKOWA 16:37
7:11 DĘBKI 16:25
7:36 CHOCZEWO 15:55
8:01 WICKO 15:32
8:15 ŁEBA, Dw. PKP pl. Dworcowy 15:15

Kursuje od 07.06.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Wałbrzych - Unieście

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019 kurs Wieczór
od 20.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
5:50 23:00 WAŁBRZYCH, ul. Wrocławska (Lotos) 20:33 3:33
5:55 23:05 ŚWIEBODZICE, ul.Wałbrzyska (Termet) 20:28 3:28
6:10 23:20 STRZEGOM, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 20:14 3:14
6:30 23:40 JAWOR, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 19:54 2:54
6:55 0:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 19:34 2:34
7:20 0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 19:11 2:11
7:36 0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 18:53 1:53
8:20 1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 18:07 1:07
9:00 2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 17:30 0:30
10:30 3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 16:00 23:00
12:50 6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 13:37 20:37
13:00 6;10 WISEŁKA 13:24 20:24
13:12 6:22 MIĘDZYWODZIE 13:10 20:10
13:20 6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 13:00 20:00
13:25 6:35 DZIWNÓWEK 12:54 19:54
13:31 6:41 ŁUKĘCIN 12:48 19:48
13:37 6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 12:42 19:42
13:42 6:52 PUSTKOWO 12:25 19:25
13:45 6:55 TRZĘSACZ 12:22 19:22
13:48 6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 12:18 19:18
13:55 7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 12:10 19:10
14:00 7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 12:05 19:05
14:27 7:37 MRZEŻYNO 11:35 18:35
14:32 7:42 ROGOWO 11:32 18:32
14:37 7:47 DŹWIRZYNO 11:24 18:24
14:46 7:56 GRZYBOWO 11:15 18:15
14:56 8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 11:04 18:04
15:11 8:21 SIANOŻĘTY 10:49 17:49
15:16 8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 10:44 17:44
15:42 8:52 SARBINOWO (pętla) 10:19 17:19
15:48 8:58 CHŁOPY 10:15 17:15
15:55 9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 10:02 17:02
15:59 9:09 UNIEŚCIE 10:00 17:00

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019 kurs Wieczór
od 20.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Wałbrzych - Łeba

Kursuje od 07.06.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
17:35 WAŁBRZYCH, ul. Wrocławska (Lotos) 5:30
17:40 ŚWIEBODZICE, ul.Wałbrzyska (Termet) 5:25
18:15 ŚWIDNICA, D.A. ul. Kolejowa 5:10
19:30 WROCŁAW, D.A. ul. Sucha 4:15
20:10 TRZEBNICA, ul. Ks Bochenka (Bank Zachodni) 3:35
20:40 MILICZ, D.A. ul. Dworcowa 3:05
21:25 KROTOSZYN, D.A. ul. Fabryczna 2:20
21:55 OSTRÓW WIELKOPOLSKI, D.A. 1:50
22:25 KALISZ, D.A. ul. Podmiejska 1:20
23:50 KONIN, D.A. ul. Grunwaldzka 0:25
1:15 INOWROCŁAW, D.A. pl. Kopernika / ul. Dworcowa 22:50
2:15 BYDGOSZCZ, D.A. ul. Jagielońska 21:50
4:45 GDAŃSK, D.A. ul. 3-Maja 19:20
5:05 SOPOT, ul. Bohaterów Monte Casino 18:53
5:30 GDYNIA, D.A. ul. Konstytucji 18:38
6:10 PUCK, D.A. ul. Dworcowa 17:51
6:25 WŁADYSŁAWOWO, D.A. ul. Towarowa 17:23
6:28 CETNIEWO 17:15
6:31 CHŁAPOWO 17:12
6:36 ROZEWIE, Jednostka Wojskowa 17:07
6:38 LISI JAR 17:05
6:41 JASTRZĘBIA GÓRA 17:02
6:46 OSTROWO, Plażowa 16:55
6:51 KARWIA, ul. Wojska Polskiego 16:50
6:53 KARWIA, ul. Kopernika 16:47
7:01 KROKOWA 16:37
7:11 DĘBKI 16:25
7:36 CHOCZEWO 15:55
8:01 WICKO 15:32
8:15 ŁEBA, Dw. PKP pl. Dworcowy 15:15

Kursuje od 07.06.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów