• Nowe miejscowości nadmorskie: Łazy, Dąbki, Bobo;on, Darłowo, Darłówka, Jarosławiec, Ustka
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Rozkład jazdy » Wałbrzych

30-04-2020 I 3-05-2020
Kursuje od 29.05.2020 do 26.09.2020 kurs Wieczór
od 27.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
5:50 23:00 WAŁBRZYCH, ul. Wrocławska (Lotos) 20:33 3:33
5:55 23:05 ŚWIEBODZICE, ul.Wałbrzyska (Termet) 20:28 3:28
6:10 23:20 STRZEGOM, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 20:14 3:14
6:30 23:40 JAWOR, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 19:54 2:54
6:55 0:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 19:34 2:34
7:20 0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 19:11 2:11
7:36 0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 18:53 1:53
8:20 1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 18:07 1:07
9:00 2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 17:30 0:30
10:30 3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 16:00 23:00
12:50 6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 13:37 20:37
13:00 6;10 WISEŁKA 13:24 20:24
13:12 6:22 MIĘDZYWODZIE 13:10 20:10
13:20 6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 13:00 20:00
13:25 6:35 DZIWNÓWEK 12:54 19:54
13:31 6:41 ŁUKĘCIN 12:48 19:48
13:37 6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 12:42 19:42
13:42 6:52 PUSTKOWO 12:25 19:25
13:45 6:55 TRZĘSACZ 12:22 19:22
13:48 6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 12:18 19:18
13:55 7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 12:10 19:10
14:00 7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 12:05 19:05
14:27 7:37 MRZEŻYNO 11:35 18:35
14:32 7:42 ROGOWO 11:32 18:32
14:37 7:47 DŹWIRZYNO 11:24 18:24
14:46 7:56 GRZYBOWO 11:15 18:15
14:56 8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 11:04 18:04
15:11 8:21 SIANOŻĘTY 10:49 17:49
15:16 8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 10:44 17:44
15:42 8:52 SARBINOWO (pętla) 10:19 17:19
15:48 8:58 CHŁOPY 10:15 17:15
15:55 9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 10:02 17:02
15:59 9:09 UNIEŚCIE 10:00 17:00
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, ul. Portowa 13:50

30-04-2020 I 3-05-2020
Kursuje od 29.05.2020 do 26.09.2020 kurs Wieczór
od 27.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Wałbrzych - Unieście

30-04-2020 I 3-05-2020
Kursuje od 29.05.2020 do 26.09.2020 kurs Wieczór
od 27.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
5:50 23:00 WAŁBRZYCH, ul. Wrocławska (Lotos) 20:33 3:33
5:55 23:05 ŚWIEBODZICE, ul.Wałbrzyska (Termet) 20:28 3:28
6:10 23:20 STRZEGOM, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 20:14 3:14
6:30 23:40 JAWOR, ul. Dworcowa (Dw. Autob.) 19:54 2:54
6:55 0:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 19:34 2:34
7:20 0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 19:11 2:11
7:36 0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 18:53 1:53
8:20 1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 18:07 1:07
9:00 2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 17:30 0:30
10:30 3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 16:00 23:00
12:50 6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 13:37 20:37
13:00 6;10 WISEŁKA 13:24 20:24
13:12 6:22 MIĘDZYWODZIE 13:10 20:10
13:20 6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 13:00 20:00
13:25 6:35 DZIWNÓWEK 12:54 19:54
13:31 6:41 ŁUKĘCIN 12:48 19:48
13:37 6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 12:42 19:42
13:42 6:52 PUSTKOWO 12:25 19:25
13:45 6:55 TRZĘSACZ 12:22 19:22
13:48 6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 12:18 19:18
13:55 7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 12:10 19:10
14:00 7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 12:05 19:05
14:27 7:37 MRZEŻYNO 11:35 18:35
14:32 7:42 ROGOWO 11:32 18:32
14:37 7:47 DŹWIRZYNO 11:24 18:24
14:46 7:56 GRZYBOWO 11:15 18:15
14:56 8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 11:04 18:04
15:11 8:21 SIANOŻĘTY 10:49 17:49
15:16 8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 10:44 17:44
15:42 8:52 SARBINOWO (pętla) 10:19 17:19
15:48 8:58 CHŁOPY 10:15 17:15
15:55 9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 10:02 17:02
15:59 9:09 UNIEŚCIE 10:00 17:00
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, ul. Portowa 13:50

30-04-2020 I 3-05-2020
Kursuje od 29.05.2020 do 26.09.2020 kurs Wieczór
od 27.06.2019 do 31.08.2019 kurs Rano
Obowiązkowa rezerwacja biletów