• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze
Wrocław – Unieście
Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:50 WROCŁAW, ul. Sieradzka 4:15
00:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska MOL 2:34
0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 2:11
0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 1:53
1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego ORLEN 1:07
1:52 ZIELONA GÓRA, ul. Sulechowska ORLEN 0:45
2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska ORLEN 0:30
3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka ORLEN 23:00
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Jagielońska 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 UNIEŚCIE 17:00