• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Koszalin – bezpieczny przewóz osób

Koszalin to przepiękne nadmorskie miasto na Pomorzu Zachodnim, które od plaży w Mielnie dzieli tylko kilkanaście kilometrów. Do zwiedzania tej atrakcyjnej miejscowości zachęca nie tylko gotycka architektura, ale także bliska lokalizacja dwóch jezior – Jamna oraz Lubiatowa Północnego. Koszalin to idealne miejsce zarówno do zwiedzania, jak i wypoczynku. Spacer po zadbanym Parku Miejskim im. Książąt Pomorskich, wejście na wieżę widokową na Górze Chełmskiej czy też zwiedzanie Kościoła św. Józefa Oblubieńca, to tylko jedne z wielu atrakcji czekających na turystów.

Jako certyfikowana firma przewozowa organizujemy bezpieczne wyjazdy pracownicze do Koszalina. Zadowolenie pasażerów z przebytej podróży jest dla nas najważniejsze, dlatego transport realizujemy nowoczesnymi i przestronnymi busami.

Bezpieczne przewozy osób do Koszalina

Przewóz osób do Koszalina i z powrotem odbywa się z udziałem naszej wykwalifikowanej kadry kierowców, którzy dbają o komfort pasażerów. Nasze pojazdy poddajemy regularnemu serwisowaniu i kontrolom technicznym, aby gwarantowały bezpieczeństwo. Zadbamy, aby transport pracowniczy do Koszalina przebiegał w przyjaznej atmosferze. Z przyjemnością zorganizujemy przejazdy do tego miasta, w którym atrakcyjne zabytki są częścią Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Wlicza się do nich m.in. gotyckie klasztory, mury, baszty, zamki i ratusze. Szlak ten obejmuje zwiedzanie zarówno architektury polskiej, jak i krajów leżących nad Morzem Bałtyckim, m.in. z Danii i Niemiec.

Zapytaj o przejazd w Koszalinie

Nasze busy pracownicze do Koszalina są wyposażone w ergonomiczne fotele, darmowe Wi-Fi oraz klimatyzację dwustrefową. Dodatkowo pojazdy są bardzo przestronne i mają duży bagażnik. Bez problemu przewieziemy mniejsze i większe bagaże. Nasze busy pracownicze jadące do Koszalina sprzyjają odpoczynkowi. Klienci mogą także korzystać z odtwarzacza CD, radio czy MP3.

Koszalin – przewóz osób z doświadczoną firmą

Jesteśmy firmą, która posiada wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty umożliwiające na organizację transportu pracowniczego do Koszalina. Przewóz osób realizujemy również do innych miejscowości, takich jak Darłówko, Ustka czy Zielona Góra. Bezpiecznie i bezproblemowo dowozimy pod wskazany adres – nasze busy są wyposażone w najnowsze systemy nawigacyjne. Przewozy osób do Koszalina oferujemy w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!