• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Szybkie i bezpieczne przewozy busem do Konina

Konin to przepiękne miasto na Pojezierzu Wielkopolskim i Nizinie Południowowielkopolskiej, które zachwyca zabytkami architektonicznymi i spacerowymi alejami. Bliskość natury sprzyja regeneracji i wypoczynkowi. Warto wspomnieć o konińskim Parku Miejskim im. Fryderyka Chopina z połowy XIX w., który zachwyca okazami starego drzewostanu. Warto wspomnieć także o klasycystycznym ratuszu, eklektycznym pałacu E. Reymonda z 1880 r. czy Kaszubie Grodzisku – datowanym na VI–VII w. n.e. – także zachęcającym do odkrywania wyjątkowości tego miejsca.

Nasza doświadczona firma przewozowa z przyjemnością organizuje wyjazdy pracownicze do Konina. Oferujemy także usługi transportowe kierowane do grup turystycznych. Przewóz osób do Konina odbywa się naszymi serwisowanymi pojazdami.

Komfortowy transport pracowniczy do Konina

Zapewniamy przewozy osób busem do Konina z zachowaniem najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa. Dbamy, aby podróż do tego turystycznego miasta przebiegła w miłej i bezstresowej atmosferze. Nasze busy pracownicze jadące do Konina zapewniają komfort przewozu, gdyż są przestronne i wyposażone w wygodne fotele. Dogodne warunki podróży zagwarantuje także klimatyzacja dwustrefowa, dzięki której pasażerowie dopasują dogodną dla siebie temperaturę.

Zapytaj o przejazd w Koninie
Konin jako historyczne miasto oferuje turystom mnóstwo atrakcji! Można zobaczyć łacińskie inskrypcje zachowane na Słupie Konińskim, czyli najstarszym znaku drogowym w Europie Środkowo-Wschodniej, zwiedzić gotycki Kościół św. Bartłomieja, a w nim intarsjowane stalle z ornamentami roślinnymi i zwierzęcymi, albo odwiedzić Muzeum Okręgowe. Nasza firma od lat organizuje transport pracowniczy do Konina – busy do przewozu mieszczą 9 osób.

Przewóz osób do Konina z doświadczoną flotą

Busy pracownicze do Konina obsługuje kadra wykwalifikowanych kierowców, którzy swoje doświadczenie zdobywali nawet na międzynarodowych trasach. Dbamy o odpowiednią ilość przystanków i komfort pasażerów – w nowoczesnych busach można korzystać z darmowego Wi-Fi. Organizowane przez nas wyjazdy pracownicze odbywają się punktualnie, dlatego zawsze docieramy na czas – zapraszamy!