• Nowe miejscowości nadmorskie: Łazy, Dąbki, Bobo;on, Darłowo, Darłówka, Jarosławiec, Ustka
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Rozkład jazdy » Żary

Kursuje od 26.06.2020 do 12.09.2020
w dniach pt, so, n, pn
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
23:58 ŻARY, al. Jana Pawła II (przy rondzie) 2:27
01:00 ZIELONA GÓRA, ul. Sulechowska (Orlen) 1:25
1:22 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 1:03
1:41 ŚWIEBODZIN, parking przy Pomniku Chrystusa Króla 0:44
2:08 MIĘDZYRZECZ, pl. Powstańców Wielkopolskich 0:17
2:27 SKWIERZYNA, ul. Dworcowa 23:58
3:30 GORZÓW WLKP., ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 23:27
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 Unieście 17:00
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, ul. Portowa 13:50

Kursuje od 26.06.2020 do 12.09.2020
w dniach pt, so, n, pn
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Żary - Unieście

Kursuje od 26.06.2020 do 12.09.2020
w dniach pt, so, n, pn
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
23:58 ŻARY, al. Jana Pawła II (przy rondzie) 2:27
01:00 ZIELONA GÓRA, ul. Sulechowska (Orlen) 1:25
1:22 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 1:03
1:41 ŚWIEBODZIN, parking przy Pomniku Chrystusa Króla 0:44
2:08 MIĘDZYRZECZ, pl. Powstańców Wielkopolskich 0:17
2:27 SKWIERZYNA, ul. Dworcowa 23:58
3:30 GORZÓW WLKP., ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 23:27
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 Unieście 17:00
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, ul. Portowa 13:50

Kursuje od 26.06.2020 do 12.09.2020
w dniach pt, so, n, pn
Obowiązkowa rezerwacja biletów