• Nowe miejscowości: Łazy, Dąbki, Bobolin, Darłowo, Darłówko, Jarosławiec, Ustka
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Rozkład jazdy » Łódź

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
23:55 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:30
1:50 WŁOCŁAWEK, D.A. ul. Stefana Okrzei 23:55
2:40 TORUŃ, pl. 18-go Stycznia przy PKP 22:50
3;40 GRUDZIĄDZ, D.A. 21:50
5:15 GDAŃSK, D.A. ul. 3-Maja 20:05
5:30 SOPOT, ul. Bohaterów Monte Casino 19:38
5:40 GDYNIA, D.A. ul. Konstytucji 19:23
6:10 PUCK, D.A. ul. Dworcowa 18:52
6:25 WŁADYSŁAWOWO, D.A. ul. Towarowa 18:24
6:28 CETNIEWO 18:13
6:31 CHŁAPOWO 18:10
6:36 ROZEWIE, Jednostka Wojskowa 18:05
6:38 LISI JAR 18:03
6:41 JASTRZĘBIA GÓRA 18:00
6:46 OSTROWO, Plażowa 17:45
6:51 KARWIA, ul. Wojska Polskiego 17:40
6:53 KARWIA, ul. Kopernika 17:32
7:01 KROKOWA 17:22
7:11 DĘBKI 17:10
7:36 CHOCZEWO 16:40
8:01 WICKO 16:17
8:15 ŁEBA, Dw. PKP pl. Dworcowy 16:00

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:20 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:50
0:10 KONIN, ul. Rychwalska 66 Stare Miasto, Stacja Paliw ORLEN 0:20
2:00 POZNAŃ, ul. Berwińskiego, przystanek MPK, obok Parku Wilsona  22:25
2:40 OBORNIKI, ul. Staszica Dworzec Kolejowy PKP 21:55
3:25 CHODZIEŻ, ul. Łukasiewicza, ORLEN 21:10
4:10 PIŁA, przystanek MPK przy PKP, ul. Zygmunta Starego 20:40
5:20 SZCZECINEK, D.A./D.K. ul.Dworcowa 19:20
6:40 KOSZALIN, Centrum Przesiadkowe st. 5 18:00
7;10 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:40
7:05 UNIEŚCIE 17:20
7:16 CHŁOPY 17:00
7:22 SARBINOWO, (pętla) 16:50
7:48 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 16:20
7:53 SIANOŻĘTY 16:15
8:08 KOŁOBRZEG, ul. Jagielońska 8 (MPK) 15:45
8:18 GRZYBOWO 15:30
8:25 DŹWIRZYNO 15:20
8:32 ROGOWO 15:15
8:35 MRZEŻYNO 15:10
9:04 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 14:40
9:09 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 14:35
9:16 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 14:25
9:19 TRZĘSACZ 14:20
9:22 PUSTKOWO 14:15
9:27 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 14:05
9:33 ŁUKĘCIN 14:00
9:39 DZIWNÓWEK 13:55
9:44 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 13:50
9:50 MIĘDZYWODZIE 13:40
10:02 WISEŁKA 13:30
10:12 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 13:20

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:20 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:50
0:10 KONIN, ul. Rychwalska 66 Stare Miasto, Stacja Paliw ORLEN 0:20
2:00 POZNAŃ, ul. Berwińskiego, przystanek MPK, obok Parku Wilsona  22:25
2:40 OBORNIKI, ul. Staszica Dworzec Kolejowy PKP 21:55
3:25 CHODZIEŻ, ul. Łukasiewicza, ORLEN 21:10
4:10 PIŁA, przystanek MPK przy PKP, ul. Zygmunta Starego 20:40
5:20 SZCZECINEK, D.A./D.K. ul.Dworcowa 19:20
6:40 KOSZALIN, Centrum Przesiadkowe 17:50
7;10 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:40
7:05 UNIEŚCIE 17:20
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, ul. Słupska 5, D.A. 13:50

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Łódź - Łeba

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
23:55 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:30
1:50 WŁOCŁAWEK, D.A. ul. Stefana Okrzei 23:55
2:40 TORUŃ, pl. 18-go Stycznia przy PKP 22:50
3;40 GRUDZIĄDZ, D.A. 21:50
5:15 GDAŃSK, D.A. ul. 3-Maja 20:05
5:30 SOPOT, ul. Bohaterów Monte Casino 19:38
5:40 GDYNIA, D.A. ul. Konstytucji 19:23
6:10 PUCK, D.A. ul. Dworcowa 18:52
6:25 WŁADYSŁAWOWO, D.A. ul. Towarowa 18:24
6:28 CETNIEWO 18:13
6:31 CHŁAPOWO 18:10
6:36 ROZEWIE, Jednostka Wojskowa 18:05
6:38 LISI JAR 18:03
6:41 JASTRZĘBIA GÓRA 18:00
6:46 OSTROWO, Plażowa 17:45
6:51 KARWIA, ul. Wojska Polskiego 17:40
6:53 KARWIA, ul. Kopernika 17:32
7:01 KROKOWA 17:22
7:11 DĘBKI 17:10
7:36 CHOCZEWO 16:40
8:01 WICKO 16:17
8:15 ŁEBA, Dw. PKP pl. Dworcowy 16:00

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Łódź - Międzyzdroje

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:20 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:50
0:10 KONIN, ul. Rychwalska 66 Stare Miasto, Stacja Paliw ORLEN 0:20
2:00 POZNAŃ, ul. Berwińskiego, przystanek MPK, obok Parku Wilsona  22:25
2:40 OBORNIKI, ul. Staszica Dworzec Kolejowy PKP 21:55
3:25 CHODZIEŻ, ul. Łukasiewicza, ORLEN 21:10
4:10 PIŁA, przystanek MPK przy PKP, ul. Zygmunta Starego 20:40
5:20 SZCZECINEK, D.A./D.K. ul.Dworcowa 19:20
6:40 KOSZALIN, Centrum Przesiadkowe st. 5 18:00
7;10 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:40
7:05 UNIEŚCIE 17:20
7:16 CHŁOPY 17:00
7:22 SARBINOWO, (pętla) 16:50
7:48 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 16:20
7:53 SIANOŻĘTY 16:15
8:08 KOŁOBRZEG, ul. Jagielońska 8 (MPK) 15:45
8:18 GRZYBOWO 15:30
8:25 DŹWIRZYNO 15:20
8:32 ROGOWO 15:15
8:35 MRZEŻYNO 15:10
9:04 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 14:40
9:09 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 14:35
9:16 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 14:25
9:19 TRZĘSACZ 14:20
9:22 PUSTKOWO 14:15
9:27 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 14:05
9:33 ŁUKĘCIN 14:00
9:39 DZIWNÓWEK 13:55
9:44 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 13:50
9:50 MIĘDZYWODZIE 13:40
10:02 WISEŁKA 13:30
10:12 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 13:20

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Łódź - Ustka

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:20 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:50
0:10 KONIN, ul. Rychwalska 66 Stare Miasto, Stacja Paliw ORLEN 0:20
2:00 POZNAŃ, ul. Berwińskiego, przystanek MPK, obok Parku Wilsona  22:25
2:40 OBORNIKI, ul. Staszica Dworzec Kolejowy PKP 21:55
3:25 CHODZIEŻ, ul. Łukasiewicza, ORLEN 21:10
4:10 PIŁA, przystanek MPK przy PKP, ul. Zygmunta Starego 20:40
5:20 SZCZECINEK, D.A./D.K. ul.Dworcowa 19:20
6:40 KOSZALIN, Centrum Przesiadkowe 17:50
7;10 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:40
7:05 UNIEŚCIE 17:20
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, ul. Słupska 5, D.A. 13:50

Kursuje od 02.06.2023 do 27.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów