• Nowe miejscowości: Łazy, Dąbki, Bobolin, Darłowo, Darłówko, Jarosławiec, Ustka
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Rozkład jazdy » Katowice

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
20:10 KATOWICE, D.A.Międzynarodowy,, ul. Sądowa, st. 13 5:00
21:20 CZĘSTOCHOWA, D.A. st. 7, ul.Wolności 3:40
22:55 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, al. Sikorskiego 43 (Orlen) 2:20
23:55 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:30
1:50 WŁOCŁAWEK, D.A. ul. Stefana Okrzei 23:55
2:40 TORUŃ, pl. 18-go Stycznia przy PKP 22:50
3;40 GRUDZIĄDZ, D.A. 21:50
5:15 GDAŃSK, D.A. ul. 3-Maja 20:05
5:30 SOPOT, ul. Bohaterów Monte Casino 19:38
5:40 GDYNIA, D.A. ul. Konstytucji 19:23
6:10 PUCK, D.A. ul. Dworcowa 18:52
6:25 WŁADYSŁAWOWO, D.A. ul. Towarowa 18:24
6:28 CETNIEWO 18:13
6:31 CHŁAPOWO 18:10
6:36 ROZEWIE, Jednostka Wojskowa 18:05
6:38 LISI JAR 18:03
6:41 JASTRZĘBIA GÓRA 18:00
6:46 OSTROWO, Plażowa 17:45
6:51 KARWIA, ul. Wojska Polskiego 17:40
6:53 KARWIA, ul. Kopernika 17:32
7:01 KROKOWA 17:22
7:11 DĘBKI 17:10
7:36 CHOCZEWO 16:40
8:01 WICKO 16:17
8:15 ŁEBA, Dw. PKP pl. Dworcowy 16:00

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Kursuje od 26.05.2023 do 31.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
20:10 KATOWICE, D.A. Międzynarodowy, ul. Sądowa, st. 12 6:40
22:50 WROCŁAW, ul. Sieradzka 4:15
00:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 2:34
0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 2:11
0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 1:53
1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 1:07
1:52 ZIELONA GÓRA, ul. Sulechowska (ORLEN) 0:45
2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 0:30
3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 23:00
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Jagielońska 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 UNIEŚCIE 17:00
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, D.A., ul. Słupska 5 13:50

Kursuje od 26.05.2023 do 31.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Katowice - Łeba

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
20:10 KATOWICE, D.A.Międzynarodowy,, ul. Sądowa, st. 13 5:00
21:20 CZĘSTOCHOWA, D.A. st. 7, ul.Wolności 3:40
22:55 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, al. Sikorskiego 43 (Orlen) 2:20
23:55 ŁÓDŹ, D.A. ul.Fabryczna 1:30
1:50 WŁOCŁAWEK, D.A. ul. Stefana Okrzei 23:55
2:40 TORUŃ, pl. 18-go Stycznia przy PKP 22:50
3;40 GRUDZIĄDZ, D.A. 21:50
5:15 GDAŃSK, D.A. ul. 3-Maja 20:05
5:30 SOPOT, ul. Bohaterów Monte Casino 19:38
5:40 GDYNIA, D.A. ul. Konstytucji 19:23
6:10 PUCK, D.A. ul. Dworcowa 18:52
6:25 WŁADYSŁAWOWO, D.A. ul. Towarowa 18:24
6:28 CETNIEWO 18:13
6:31 CHŁAPOWO 18:10
6:36 ROZEWIE, Jednostka Wojskowa 18:05
6:38 LISI JAR 18:03
6:41 JASTRZĘBIA GÓRA 18:00
6:46 OSTROWO, Plażowa 17:45
6:51 KARWIA, ul. Wojska Polskiego 17:40
6:53 KARWIA, ul. Kopernika 17:32
7:01 KROKOWA 17:22
7:11 DĘBKI 17:10
7:36 CHOCZEWO 16:40
8:01 WICKO 16:17
8:15 ŁEBA, Dw. PKP pl. Dworcowy 16:00

Kursuje od 02.06.2023 do 09.09.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Katowice - Unieście

Kursuje od 26.05.2023 do 31.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
20:10 KATOWICE, D.A. Międzynarodowy, ul. Sądowa, st. 12 6:40
22:50 WROCŁAW, ul. Sieradzka 4:15
00:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 2:34
0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 2:11
0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 1:53
1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 1:07
1:52 ZIELONA GÓRA, ul. Sulechowska (ORLEN) 0:45
2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 0:30
3:40 GORZÓW WIELKOPOLSKI, ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 23:00
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Jagielońska 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 UNIEŚCIE 17:00
9:10 ŁAZY 15:58
9:35 DĄBKI 15:25
9:38 BOBOLIN 15:20
9:46 DARŁOWO, ul. Bogusława X (przy PKP) 15:13
9:50 DARŁÓWKO, ul. Słowiańska (przy OW Korsarz) 15:09
10:19 JAROSŁAWIEC, ul. Bałtycka 14:40
11:09 USTKA, D.A., ul. Słupska 5 13:50

Kursuje od 26.05.2023 do 31.08.2023
Obowiązkowa rezerwacja biletów