• WYDŁUŻONY SEZON wyjazdów nad polskie morze od 26-04-2019 do 28-09-2019
  • Rezerwacja i zakup biletów nad polskie morze od 01-03-2019

Rozkład jazdy » Brzeg

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:10 BRZEG 4:15
22:20 OŁAWA 4:05
22:50 WROCŁAW, ul. Sieradzka 3:35
0:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 2:34
0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 2:11
0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 1:53
1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 1:07
2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 0:30
3:40 GORZÓW WLKP., ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 23:00
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 UNIEŚCIE 17:00

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Brzeg - Unieście

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów

Rano odjazd Wieczór odjazd Przystanek Rano powrót Wieczór powrót
22:10 BRZEG 4:15
22:20 OŁAWA 4:05
22:50 WROCŁAW, ul. Sieradzka 3:35
0:05 LEGNICA, ul. Jaworzyńska/ul. Nowodworska (Lotos) 2:34
0:30 LUBIN, KEN (pod Kładką) 2:11
0:46 POLKOWICE, Dworzec Autobusowy 1:53
1:30 NOWA SÓL, ul. Wojska Polskiego (Orlen) 1:07
2:10 SULECHÓW, ul. Odrzańska (Orlen) 0:30
3:40 GORZÓW WLKP., ul.Szczecińska/ul. Złotego Smoka (Orlen) 23:00
6:00 MIĘDZYZDROJE, ul. Niepodległości 20:37
6;10 WISEŁKA 20:24
6:22 MIĘDZYWODZIE 20:10
6:30 DZIWNÓW, ul. Słowackiego / ul. Kościuszki 20:00
6:35 DZIWNÓWEK 19:54
6:41 ŁUKĘCIN 19:48
6:47 POBIEROWO, ul. Jana z Kolna (Dw. Autob.) 19:42
6:52 PUSTKOWO 19:25
6:55 TRZĘSACZ 19:22
6:58 REWAL, ul. Westerplatte (Dw. Autob.) 19:18
7:05 NIECHORZE, ul. Kolejowa (Dw. Autob.) 19:10
7:10 POGORZELICA, ul. Wojska Polskiego 19:05
7:37 MRZEŻYNO 18:35
7:42 ROGOWO 18:32
7:47 DŹWIRZYNO 18:24
7:56 GRZYBOWO 18:15
8:06 KOŁOBRZEG, ul. Kniewskiego 8 (MPK) 18:04
8:21 SIANOŻĘTY 17:49
8:26 USTRONIE MORSKIE, ul. Wojska Polskiego / ul. Chrobrego 17:44
8:52 SARBINOWO (pętla) 17:19
8:58 CHŁOPY 17:15
9:05 MIELNO, na przeciwko posągu Jelenia 17:02
9:09 UNIEŚCIE 17:00

Kursuje od 26.04.2019 do 28.09.2019
Obowiązkowa rezerwacja biletów