• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Busy do Holandii z Włocławka

Włocławek jest miastem o bogatej historii i unikalnym dziedzictwie kulturowym. Wchodząc w jego granice, można podziwiać architektoniczne skarby, które mówią o wiekach pełnych zmian.

Dumą miasta jest Bazylika Katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jeden z najważniejszych zabytków architektury sakralnej w Polsce. Podążając po ścieżkach historii, warto też odwiedzić Muzeum Diecezjalne oraz Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, prezentujące nie tylko religijne dzieła sztuki, ale także fascynujące eksponaty związane z historią regionu.

Z Włocławkiem nierozerwalnie związana jest Wisła. Spacerując po bulwarach, można poczuć puls życia miasta, a widok na przepływającą rzekę jest niezapomniany o każdej porze roku. Potężny zbiornik wodny jest oznaką zbliżania się do słynnej zapory wodnej we Włocławku. Kiedyś trasę tę przemierzały liczne łodzie i statki przewożące towary z głębi Polski. Współcześnie ciężar ten przeniósł się na transport lądowy – również jeśli chodzi o profesjonalny przewóz osób.

Stąd odjeżdżamy:


Włocławekul. Stefana Okrzei, Dworzec Autobusowy

Pokaż na mapie »

Jeśli szuka się niezawodnego i sprawdzonego przewoźnika busami do Holandii prosto z Włocławka, firma Lider będzie doskonałym wyborem!

Busy do Holandii z Włocławka prowadzone przez doświadczonych kierowców

Jako pierwsi w Świdnicy uzyskaliśmy licencję na przewozy międzynarodowe, co stanowi odzwierciedlenie naszego doświadczenia oraz profesjonalizmu. Jesteśmy przewoźnikiem, któremu można zaufać!

Podróż z nami to więcej niż tylko przejazd busami z Włocławka do Holandii. To przyjemność na trasie, którą gwarantują nasze luksusowe pojazdy, wyposażone we wszelkie udogodnienia, takie jak ergonomiczne, regulowane fotele, klimatyzacja, system DVD. Dzięki tym wygodom nawet długa podróż staje się prawdziwą przyjemnością.


Zapytaj o przejazd z Włocławka do Holandii
Pasażerowie naszych busów na trasie Włocławek-Holandia pozostają pod opieką wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, wyróżniających się zarazem wysoką kulturą osobistą.

Bezpieczeństwo oraz wygoda podróżnych jest naszym priorytetem, dlatego mogą być oni pewni, że dotrą do celu w pełnym komforcie.

Busy Włocławek-Holandia – zarezerwuj miejsce w Lider już dziś!

Bez względu na wielkość grupy, dysponujemy odpowiednim środkiem transportu, który spełni wszystkie potrzeby naszych usługobiorców. Flotę Lider tworzą wyłącznie renomowane marki, takie jak Mercedes, Setra i Bova. Oferujemy busy na trasie Włocławek-Holandia o kubaturze od 8 do 24 miejsc. Posiadamy również autokary na wynajem.

Wybór naszej firmy to bezpieczna i wygodna podróż busami do Holandii bezpośrednio z Włocławka. Aby było to możliwe, nad naszymi pojazdami sprawują pieczę wysoko wykwalifikowani mechanicy. Busy poddajemy regularnym kontrolom, a każde ewentualne problemy są szybko naprawiane.

Warto zaplanować swoją podróż busami z Włocławka do Holandii już dziś! Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi przewyższały oczekiwania i sprawiały, że klienci powracają do nas, kiedy pojawi się kolejna okazja do podróży.