• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Przewozy do Holandii z Wałbrzycha

Wałbrzych położony na malowniczych terenach Dolnego Śląska to miasto, które nieustannie się rozwija, łącząc bogatą historię z nowoczesnością i innowacyjnością.

Jednym z najbardziej znanych symboli Wałbrzycha jest Książ – trzeci pod względem wielkości zamek w Polsce. Ze swymi majestatycznymi wieżami i okazałymi salami był świadkiem przełomowych momentów w historii regionu. Wałbrzych to również obszar z silnym dziedzictwem przemysłowym. Po dziś dzień jednym z celów strategicznych władz miasta jest rozwinięty i innowacyjny przemysł, dzięki czemu kwitną tu branże budowlana, motoryzacyjna, szklarska, chemiczna, włókiennicza, spożywcza. Wałbrzych słynie również z produkcji porcelany. Część nieczynnych już kopalni i fabryk przekształcono z kolei w ośrodki kultury i edukacji. Można w nich podziwiać interesujące eksponaty, ale również dowiedzieć się więcej o technologiach wydobycia oraz produkcji.

Stąd odjeżdżamy:


Wałbrzychul. Wrocławska 144, stacja paliw LOTOS

Pokaż na mapie »

Wałbrzych ma do zaoferowania coś dla każdego – od pięknych zabytków, przez fascynujące miejsca związane z przemysłem, po bogate możliwości rekreacyjne.
Mieszkańców miasta i jego okolic firma Lider pragnie zainteresować organizowanymi przez nas przewozami do Holandii prosto z Wałbrzycha.

Przewozy Wałbrzych-Holandia – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Przewozy Wałbrzych-Holandia – z Lider podróżuje się wygodnie i bezpiecznie! Działamy już od 1997 roku i jako pierwsi w Świdnicy otrzymaliśmy licencję na przewozy międzynarodowe, co świadczy o naszym doświadczeniu, profesjonalizmie i ogromnym zaangażowaniu w to, co robimy.


Zapytaj o przejazd z Wałbrzycha do Holandii

Dla działań zespołu Lider priorytetowe jest to, by podróżowanie z nami było nie tylko przemieszczaniem się między lokalizacjami. Podejmujemy wszelkie starania, by dla pasażerów przejazd stanowił doświadczenie pełne komfortu. Nasze nowoczesne busy na trasę Wałbrzych-Holandia wyposażone są w regulowane fotele, klimatyzację oraz system DVD. W skład naszej floty włączamy pojazdy sprzyjające wypoczynkowi i oddawaniu się chwilom relaksu w trakcie jazdy.

Busy do Holandii z Wałbrzycha – elastyczna i profesjonalna oferta

Jako doświadczony przewoźnik dbamy o to, by dysponować pojazdami, które będą spełniać rozmaite wymagania klientów pod kątem przejazdów indywidualnych, jak i grupowych. Nasze busy kursujące do Holandii z Wałbrzycha oraz autokary na wynajem to modele sprawdzonych i cenionych marek takich jak Mercedes, Setra i Bova. Busy wygodnie przewiozą od 8 do 24 osób, a przewozy Holandii z Wałbrzycha oferujemy w niewygórowanych cenach.

Grono kierowców Lider tworzą wysokiej klasy profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali na trasach europejskich. Zawsze troszczą się o komfort pasażerów oraz o to, by bezpiecznie dotarli do celu.

Na długich trasach, jakimi bez wątpienia są przewozy do Holandii z Wałbrzycha, szczególnie ważna jest bezawaryjność pojazdu. Jesteśmy tego w pełni świadomi, dlatego o stan techniczny busów dbają w naszej siedzibie zatrudni w Lider znakomici mechanicy.

Serdecznie zapraszamy do zaplanowania swojej niezapomnianej podróży razem z nami! Lider stawia na najwyższą jakość obsługi klienta. Kompetentni doradcy chętnie podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi pomysłami dla podróżnych. Każdy szczegół jest dla nas ważny, dlatego podejmiemy wszelkie wysiłki, aby przewozy Wałbrzych-Holandia były dla podróżnych niezapomniane. Zachęcamy do dokonania rezerwacji telefonicznie lub przez internet!