• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

Przewozy do Holandii z Torunia

Toruń to jedno z najpiękniejszych, historycznych miast w Polsce. Uznawany za średniowieczny klejnot, wpisany został na listę UNESCO, zachwycając swoimi bezcennymi zabytkami oraz niepowtarzalną atmosferą.

Urokliwe uliczki starówki, pełne kolorowych kamienic, prowadzą do wielu atrakcji, takich jak Dom Kopernika, gdzie urodził się ten wielki astronom, Dom pod Gwiazdą, czy Bulwar Filadelfijski nad Wisłą, skąd można podziwiać oryginalne mury obronne miasta.

Toruń to także fascynujące miejsce dla miłośników nauki, kultury i sztuki. Renomowany uniwersytet przyciąga rzesze studentów. W Planetarium można zgłębiać tajemnice kosmosu, a w Centrum Sztuki Współczesnej podziwiać wystawy światowej sławy artystów. Toruń jest domem cyklicznych festiwali muzycznych, teatralnych i filmowych oraz spektakularnych pokazów świetlnych, a także wielu innych, inspirujących wydarzeń.

Stąd odjeżdżamy:


Toruńpl. 18-go Stycznia, przy Dworcu PKP

Pokaż na mapie »

Nie można zapomnieć o toruńskiej kuchni. W licznych restauracjach na gości czekają m.in. tradycyjne dania Kujaw. Na deser trzeba oczywiście skosztować słynnego toruńskiego piernika.

Toruń jest miastem, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością, a nauka ze sztuką. To także mała ojczyzna ludzi ciekawych świata i odbywających podróże. Z myślą o nich nasza firma prezentuje ofertę przewozów do Holandii bezpośrednio z Torunia.

Bezpieczne i komfortowe przewozy do Holandii z Torunia

Zapraszamy do skorzystania z przejazdów busami do Holandii z Torunia i odkrycia ich wygody, zapewnianej przez doświadczonego przewoźnika, jakim jest firma Lider. O naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie świadczy fakt, że jesteśmy pierwszymi w Świdnicy, którzy otrzymali licencję na przewozy międzynarodowe. Już od 1997 roku z sukcesami działamy na rynku i regularnie poszerzamy ofertę o wyjazdy z kolejnych miejscowości.


Zapytaj o przejazd z Torunia do Holandii

Przywiązując ogromną wagę do najwyższej jakości usług, do naszej floty włączamy wyłącznie pojazdy czołowych marek, jak Mercedes, Setra czy Bova. Busy do Holandii z Torunia mogą przewieźć od 8 do 24 osób. Dysponujemy ponadto autokarami do wynajęcia dla 25 do 65 pasażerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom usługobiorców.

Busy do Holandii z Torunia z wysokiej klasy wyposażeniem

Nasze nowoczesne busy do Holandii z Torunia gwarantują doświadczenie podróży pełnej komfortu. Służą temu liczne udogodnienia na pokładzie. Regulowane fotele ułatwią wypoczywanie podczas jazdy, system DVD zapewni rozrywkę, a klimatyzacja – przyjemną temperaturę bez względu na warunki atmosferyczne.

Aby zapewnić bezawaryjność i pewność na drodze, nasze pojazdy są regularnie kontrolowane przez zespół fachowych mechaników Lider. Zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców, którzy priorytetowo traktują bezpieczeństwo oraz komfort naszych pasażerów.

Zależy nam na długofalowej współpracy w oparciu o pełną satysfakcję podróżnych, dlatego nasi specjaliści drobiazgowo przygotowują wszystkie przewozy do Holandii z Torunia. Dla stałych klientów przewidzieliśmy rabaty. Ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także do zakładów pracy, szkół, urzędów i instytucji oraz rozmaitych przedsiębiorców.

Zapraszamy do zaplanowania podróży busami do Holandii z Torunia z firmą Lider! Czekamy na kontakt, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Rezerwacji można wygodnie dokonać telefonicznie lub przez internet. Warto dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!