• Nowe miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Tryb.
  • Zapraszamy do rezerwacji lub zakupu biletów nad polskie morze

PRZECZYTAJ PRZED WYJAZDEM NAD MORZE

Ważne informacje przed wyjazdem

Prosimy o:

1. Zapoznanie się z rozkładem jazdy.
2. Po wybraniu pewnego dla Państwa terminu należy dokonać rezerwacji za pomocą jednej z dwóch opcji (konieczne!):
a) internetowo – na stronie startowej lider.eu znajduje się opcja „KUP BILET”. Jeżeli w naszej wyszukiwarce nie będzie pożądanego przez Państwa biletu, prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności biletów (punkt b),
b) telefonicznie – pod numerem 661-333-333. Płatności dokonujemy w dzień wyjazdu u kierowcy przy wsiadaniu do autokaru. W przypadku zamówienia przejazdu w obydwie strony od razu dokonujemy płatności przy wyjeździe za przejazd w obydwie strony.
3. Rezerwacja biletów telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 16:00.
4. Poza wyznaczonymi godzinami, w przypadku nagłych sytuacji, można dzwonić pod numer dyżurny 703-40-30-60 (koszt połączenia 2,50 z VAT).
5. Po wyjeździe nie ma możliwości zwrotu biletów. Prosimy o przemyślane i rozważne decyzje.
6. Nie przewozimy zwierząt.
7. Nie przewozimy większego sprzętu np. rower i paczek.
8. Problemy związane z zatorami drogowymi niestety są z przyczyn niezależnych od nas. Firma zobowiązuje się do informowania o opóźnieniach
9. W przypadku opóźnień powyżej 15-30 min zobowiązujemy się do informowania o tym fakcie pasażerów poprzez kontakt SMS. ZAWSZE przyjeżdżamy na przystanek po naszego pasażera, nawet jeśli opóźnienie się zwiększa (dlatego ważne jest, aby Państwa numery telefonów były poprawne w naszym systemie).
10. Jeżeli, po dokonaniu rezerwacji, zrezygnują Państwo z przejazdu, bardzo prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie. Nie pobieramy za to żadnej kary, natomiast pozwoli nam w to miejsce zabrać innych pasażerów.
11. Nie zabieramy pasażerów, którzy nie dokonali zakupu lub rezerwacji biletu.
12. Na każdą osobę przysługuje jeden duży bagaż + bagaż podręczny (bezpłatnie).